Mazury Golf & Country Club news:
  • Ona i On - turniej par mieszanych 30 lipca!  ♦  Poznaj Grę w Golfa - Olsztyn Aktywnie w każdą niedzielę  o 12:00!  ♦  Akademia Golfa - zajęcia grupowe - w każdą niedzielę 13:45 - 14:30.

INTER PARTS Grand Prix III

W dniu 14.07.2012 na polu golfowym w Naterkach odbył się kolejny, czwarty już etap INTER PARTS GOLF TOUR 2012. W INTER PARTS Grand Prix III udział wzięło 51 golfistów.

Wszyscy zawodnicy ukończyli turniej zadowoleni, ponieważ pomimo zapowiadanego deszczu, przez cały czas trwania zawodów warunki pogodowe były sprzyjające grze. W klasyfikacji brutto, jak również i netto zwycięstwo odniósł młody, fantastycznie zapowiadający się golfista Michał Guzowski. Podobnie na miejscu drugim, w obu klasyfikacjach stanął Marek Orłowski. Miejsce trzecie na podium w klasyfikacji brutto zajął Czarek Łosko, a klasyfikacji netto Arkadiusz Marcol. W konkursie Nearest to the pin zwycięstwo odniósł Wardemar Bacławski, a konkurs Longest drive wyłonił zwycięzcę w osobie Michała Śladowskiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom !